نماسازان نسل فردا

به دنیای نماها خوش آمدید !!

در ابتدا به شناخت کاملی نما از نیاز دارید که به راحتی بتوانید مفهوم نما را درک کنید. نما پوششی مناسب جهت حفظ و نگهداری از ساختمان در برابر فاکتورهای مختلف محیطی است که نه تنها عمر سازه شما را افزایش می دهد بلکه نقش حائز اهمیتی در زیبایی و ظاهر آن ایفا می کند. امروزه نماهای جدید جایگزین نماهای قدیمی شده اند و جلوه بی نظیری به شهر بخشیده اند.

جالب توجه است که رسیدگی به نمای ساختمان مورد استقبال فراوان قرار گرفته و جایگاه ویژه ای در بحث ساخت و ساز به خود اختصاص داده است. نمای کلاسیک در گذشته و نمای سنتی رایج ترین به شمار می آمدند نمای ساختمان نمای مدرناما در حال حاضر جزء برترین نماهای موجود می باشد. طراحی و اجرای نمای ساختمان از جمله مسائل بسیار مهمی است که پس از تکمیل یک بنا صورت می گیرد و ارزشمندی ساختمان و کسب و کار شما را چندین برابر می کند. در این بین نمای کامپوزیت جایگاه ویژه ای در میان کارفرمایان پیدا کرد، در ادامه به بررسی این سازه فوق العاده خواهیم پرداخت؛

💢 نمای کامپوزیت چیست؟

مواد مرکب یا به عبارتی کامپوزیت کلاس مهندسی شده ای از مواد هستند که از ترکبیب یک یا چند مواد و ماده مختلف ساخته شده اند. یک محصول کامپوزیت یک ماده طراحی شده است که از عملکرد مواد اولیه فراتر می‌رود و نسبت به اجزاء دیگر استحکام و دوام بیشتری دارد. قابل ذکر است که از بتن مسلح گرفته نمای کامپوزیت ، تا مواد مرکب در حوزه ساختمان‌سازی همانند دیگر صنایع حضور قدرتمندی دارند. نمای کامپوزیت از دو ورق آلومینیومی و یک لایه پلاستیک پلی‌اورتان که به روش اکستروژن به یکدیگر پرس شده‌اند، تشکیل شده است. همچنین در برخی موارد نمای کامپوزیت از اتصال سه لایه مختلف اعم از دو لایه ورق آلومینیومی تشکیل شده است که یک لایه عایق پلی اورتان را که خصوصیات غیر‌قابل اشتعال دارد را در وسط خود جای داده است.

مواد کامپوزیت

💢 چرا نمای کامپوزیت؟

✅ قابلیت پیاده سازی در تمامی سطوح سخت و پیچیده

✅ حداکثر کیفیت ، حداقل هزینه ی تمام شده

✅ سبک بودن وزن ورقه های مصرفی

✅ امکان تعویض و بازسازی نما

✅ تنوع گسترده در رنگ ورقه

✅ انعطاف پذیری قابل توجه

✅ سهولت در مونتاژ و تعمیر

✅ ضد آتش سوزی و آب

✅ مقاوم در برابر زلزله

✅ امکان آب بندی نما

✅ عایق در برابر صدا

💢 چرا نمای کامپوزیت نسل فردا انتخاب بهترین هاست؟

🔅 اجرا توسط بهترین نماکاران اصفهان همراه با 14 سال سابقه کار

🔅 ایجاد سبکی مدرن و منحصربفرد

🔅 مشاوره رایگان به شما عزیزان

🔅 15 سال بیمه نامه کتبی

💢تاثیر روانشناختی نما کامپوزیت در ساختمان چیست؟

ایجاد ساختمان با زیرساخت های باشکوه با راه حل های نوآورانه انجام می شود. و گروه فوق تخصصی نسل فردا از کوچکترین تجهیزات بدون جلوه دادن به آن نمی گذرند. علاوه بر این ، با ارائه طیف گسترده ای از خدمات به شما ، برای ساختن نمای های صنعتی که مزایای مختلفی را به همراه دارد؛ نماها نیز دارای خصوصیات منحصر به فردی نیز می باشند از جمله؛ تک و منحصر بودن، محافظت از ساختمان در برابر آب و هوا، صرفه جویی انرژی ، تهویه دود و جریان هوای طبیعی. به همین دلیل است که گروه صنعتی نسل فردا در نما کامپوزیت بهترین شرکت ساخت نما هستند. اصفهان در امروزه سبک های معماری در طول تاریخ تغییر تکامل یافته اند. همچنین معماری های دوره های مختلف؛ نمای های مختلفی را به این جهان نشان می دهد. طرح هایی با استفاده از آجر کاری / سنگ تراشی ، دیوارپوش شیشه ای، رندر عایق بندی ، روکش فلزی ، کاشی / سنگ / شیشه / استیل و غیره نما های فوق العاده ای به ارمغان می آورند. جالب است بدانید که؛

• عناصر نما جزئی از عناصر دیوار جامد هستند.

• می توان از آن در اهداف مسکونی ، صنعتی و سازمانی استفاده کرد.

• آنها نمای بیرونی ساختمان را با کیفیتی چند برابر نمایش می دهند.

• یک ساختمان با نمای کامپوزیت در ذهن مشتری درجه یک و استاندارد جلوه می کند.

• برند بودن و پیشرفته بودن کسب و کار را به نحو احسن نمایش می دهد.

💢مزایای ساختمان ها با نمای کامپوزیت؟

هنگام طراحی نما، باید به دنبال چندین عنصر برای مونتاژ و ایجاد آن باشید. به عنوان مثال؛ بعد از ترکیب این نما چگونه به نظر می رسد؟ استفاده از کدام مصالح ساختمانی بهتر خواهد بود؟ کدام طرح برای این ساختمان مناسب تر و زیبا تر است؟ فراموش نکنید که که پنجره ها یک ضرورت هستند و باید به خوبی پیشنهاد شوند. در ذیل گوشه ای از مزایا نمای کامپوزیت ساختمان را لیست کرده ایم:

📌 نمای کامپوزیت گرما را که ساختمان ها در طی تابستان جذب می کند، کاهش می دهد.

📌 به دلیل شکاف ها و محل های تعبیه شده، ساختمان از نظر تهویه هوا نیز مطلوب می باشد.

📌 دیوارهای تهویه مورد استفاده در سطح جهانی از نظر معماری معاصر مورد تقاضای بسیار می باشد.

📌 با ساختاری چند لایه و پیچیده برای نما های ساختمان می توان نمای قابل اطمینان و امن به ارمغان آورد.